english

Jaunumi

Tiesībsargs: Situācija ar bērnudārzu pieejamību - arvien «traģiska»

31. augusts 2015
 
Tiesībsargs: Situācija ar bērnudārzu pieejamību - arvien «traģiska»

Pēc vairāku vecāku sūdzības par vietu trūkumu pašvaldības bērnudārzos Tiesībsarga birojs ir nosūtījis vēstuli Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM), lūdzot izvērtēt pašvaldību atbildību.

Tiesībsargs Juris Jansons intervijā  Latvijas Radio atzina, ka rindā uz vietu pašvaldības dārziņos ir 8000-9000 bērnu. Situācija ir vērtējama kā traģiska, jo vērā ņemamas izmaiņas šajā jomā arvien nav manāmas.

Tiesībsarga birojs ir nosūtījis vēstuli VARAM, lūdzot vērtēt attiecīgo pašvaldību atbildību.  Atbildi uz jautājumu, kā pašvaldības un to vadītāji grasās risināt šo problēmu, birojs gaida līdz rudens beigām, piebilda Jansons.

Viņš arī aicināja vecākus, kuru atvasēm nav atrasta vieta pašvaldības dārziņā, par to ziņot Tiesībsarga birojam.

 

Sīkāk lasiet: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/tiesibsargs-situacija-ar-bernudarzu-pieejamibu-arvien-tragiska.a143605/